NetCore

Bilgi Teknolojisi Çözümlerinde Senfonik Uyum

NetCore Bilişim, müşterilerinin bilgi sistemleri ihtiyaçlarına uygun çözüm sunabilen, kaliteli servis anlayışı ile hareket eden ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir sistem entegratörüdür. İstanbul Genel merkez ve Ankara Bölge ofisi olarak her iki bölgeden, satış ve satış sonrası destek hizmetleri sunmaktadır.

2009 yılında kurulan NetCore Bilişim, büyük bir başarı ile 2010 ve 2011 yıllarında beklediği ciro hedefini gerçekleştirmiş ve yatırımlarına hız vermiştir. İnterpromedya tarafından açıklanan İlk 500 Bilişim Şirketleri Türkiye 2013 listesinde bir önceki sene 281. olan sırasını 249’a yükseltmiş ve tüm sistem entegratörleri arasında 49. Sırada yerini alarak önemli bir başarıya imza atmıştır. NetCore Bilişim, 2018’de Veri Yedekleme ve Depolama Donanımı Sistem Entegratörü kategorisinde 1.olmuştur. Sistem entegratörü ve İş Ortağı sıralamasında ise 22. olarak yerini korumaktadır. Sertifikalı uzman kadrosu ile İstanbul başta olmak üzere Türkiye geneline yayılmış birçok hizmet ve başarılı projeye imza atmıştır.

Netcore Bilişim 2022 yılında yapmış olduğu Bulut ve Veri Hizmetleri yatırımları ile başarılarına katkı sağlamaya devam etmektedir. Yapılan Veri Merkezi anlaşmaları ile birlikte Türkiye’nin farklı bölgelerinde hem Bulut Altyapısı hem de Veri Merkezi hizmetleri sunmaktadır. Üreticiler ile birlikte geliştirmiş olduğu Bulut Hizmet Ürünleri ve Yönetilebilir Hizmetleri birleştirip geniş bir ürün portföyü ile müşterilerine hizmet vermektedir.

NetCore Bilişim, tecrübeli kadrosu ve dünya çapında lider üretici ortakları ile birlikte müşterilerin ihtiyaçlarını belirlemeye yardımcı olmak ve bu ihtiyaçlara yönelik çözümler bulmak için çalışırken aynı zamanda satış sonrası sunmuş olduğu, kurulum ve bakım destek hizmetleri ile birlikte her zaman bir teknoloji danışmanı olarak müşterilerinin yanındadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin başarılarını ve rekabet güçlerini artırmak için en etkili teknoloji çözümlerini ve hizmetlerini sunmak.

Vizyonumuz

Bilişim hizmetlerinde, dünya çapında en gelişmiş teknolojileri eş zamanlı takip ederek projelerimize uyarlamak, hizmet sunduğumuz tüm bölgelerde %100 başarı ve müşteri memnuniyeti sağlayarak alanında lider bir sistem entegratörü olmak.

NetCore Bilişim

Sistem Entegrasyon Profesyonel Çözümler Yönetilebilir Hizmetler

NetCore Bulut

Bulut Altyapı Hizmetleri Veri Merkezi Hizmetleri Yönetilebilir Bulut Hizmetleri

Core Telekom

Servis Sağlayıcı Kurumsal İletişim Hizmetleri

NetCore Ankara

Sistem Entegrasyon Profesyonel Çözümler
Bizi Tanıyın

NetCore Group

NetCore Group kurumsal gereksinimlerinizi bütünüyle karşılayabilmek için birçok farklı alanda hizmet vermektedir.

NetCore'un başarısının altında yatan temel prensip, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu bilgi teknolojisi çözümlerini bulmak ve uygulamaya geçirmek konusunda gösterdiği titizlik ve özendir. Hizmet verdiği müşterilerine yönelik mesleki profesyonelliğini ve dinamik çalışma ruhunu da aynı iradeyle korumaktadır. Hizmet kalitesini sürekli eğitim ve sertifikasyonlarla besleyen NetCore Bilişim Türkiye’nin sayılı sistem entegratörleri arasına girmeyi başarmıştır.

Değerlerimiz

Çalışmalarımızın her aşamasında ilke edindiğimiz anlayış; doğruluk, dürüstlük ve karşılıklı güvenden oluşur.

Çalışma prensiplerimiz doğrultusunda her türlü özel ve gizli bilginin korunmasına en üst derecede hassasiyet gösteririz.

Evrensel etik değerlerin rehberliğinde ilkelerimize her zaman bağlı kalmak birincil görevimizdir.

Eksiksiz hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti için kalite ve sorumluluk bilincinden hiçbir koşulda vazgeçmeyiz.

Faaliyet gösterdiğimiz her konuda sürekli gelişmek ve yeni yaklaşımlara öncülük etmek temel hedefimizdir.

Temel değer olarak benimsediğimiz hoşgörü ve anlayışın ışığında insanı her şeyin üzerinde tutarız.

Bizimle İletişime Geçin

Çözüm ve hizmetlerimiz hakkındaki sorularınız için yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.